"ЛІМНИЦЯ" підтримує "День вишиванки 2020"

Вишиванка – одяг вільних людей.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.   

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

День вишиванки – хоч поки ще  не офіційне свято, але покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу! 

Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

Своїй країні ніжно й палко,

Вдягну і Господу молюся.

Група компаній "Лімниця" вітає своїх партнерів та друзів з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки, яка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Нехай це свято  укріплює українську ідентичність заради процвітання нашої країни. 

Наші колеги із Філій Луцька, Тернополя, Львова та Івано-Франківська сьогодні теж притримались традиційного українського вбрання